Prostatos vėžio tyrimas

Norint nustatyti tikslią diagnozę, svarbus naujų prostatos vėžio biožymenų nustatymas, kuris mūsų laikais tampa vis paprastesnis ir efektyvesnis. Laiku nustačius prostatos vėžį, atsiranda kur kas daugiau šansų sėkmingai užkirsti kelią šiai ligai. Pirmose stadijose prostatos vėžys yra beveik nepastebimas, todėl jam diagnozuoti būtinos patikimos ir pažangios priemonės. Naudojant skysčių biopsijos testą, kurio metu tiriamas pacientų šlapimas ir nustatomos prostatos vėžio ir reikšmingo prostatos vėžio tikimybės. Gauti rezultatai padeda priimti sprendimus, kokių tolesnių veiksmų ir gydymo reikėtų imtis.

 

Greitas ir veiksmingas diagnozavimo būdas

 

Mūsų įmonė „Diagnolita“ jau daug metų veikia inovatyvių medicinos technologijų srityje. Pristatome skysčių biopsijos testą, kuris padeda pacientui kartu su gydytoju apsispręsti ar reikalinga invazinė biopsijos procedūra, ar galimą ją atidėti ar visai išvengti. Testas taip pat padeda diagnozuoti prostatos vėžį dar pirminėse stadijose, kuomet nepasireiškia ligos požymiai. Šis neinvazinis molekulinis prostatos vėžio tyrimas nesukelia šalutinių veiksnių, todėl yra labai patogus. Tiriant šlapimą, nustatoma prostatos vėžio tikimybė ir reikšmingo prostatos vėžio tikimybė, pateikiami lengvai suprantam rezultatai.

Prostate cancer, 3D illustration showing tumor inside prostate gland and closeup view of cancer cells

 

Universalus tyrimas

 

Mūsų pristatomas skysčių biopsijos testas yra sukurtas ir išbandytas Lietuvoje. Testas taikomas tiek su prostatos masažu, tiek be jo, todėl jam atlikti nereikalingas ypatingas pasiruošimas. Tyrimai pagrįsti molekulinių biožymenų nustatymu ir sutaupo iki 45% biopsijų. Šlapimui tirti naudojamas AT-kPGR metodas, kuriuo nustatomi vėžio biožymenų kiekiai ir įvertinama reali rizika. Testo rezultatams neviršijant ribinių verčių, nustatoma maža vėžio rizika.

 

Profesionalumas ir aukšta tyrimų kokybė

 

Esame ištyrę jau šimtus pacientų visoje Lietuvoje. Atlikti išsamūs moksliniai tyrimai leido įsitikinti testo klinikiniu veiksmingumu bei rezultatų tikslumu, nenusileidžiančiu kitose šalyse sukurtiems panašiems testams. „Diagnolitos“ testas pasižymi dideliu specifiškumu lyginant su tradiciškai naudojamu kraujo PSA testu. Mūsų testo veiksmingumas yra įvertintas pagrindinėse Lietuvos klinikose. Visa tai leidžia užtikrinti aukštą tyrimų kokybę ir patikimumą.

Laiku diagnozuokite vėžį ir užkirskite kelią jo plitimui!