Prostatos vežio stadijos

Tam, kad prostatos vėžys būtų laiku sunaikintas užkertant kelią tolesniam jo plitimui, svarbu žinoti, ar vėžys yra reikšmingas (agresyvus). Kuo anksčiau liga bus pastebėta, tuo lengviau bus ją išgydyti. Pirminėse stadijose vėžys yra neagresyvus, jis nesukelia jokių simptomų, dažnai toks vėžys nėra gydomas, o tik stebimas. Tik vėliau, kai vėžys pasiekia reikšmingo vėžio stadiją, reikalingas gydymas, kad išvengti vėžio išplitimo ir galimų komplikacijų. Mūsų diagnostikos centro specialistai suteiks Jums reikalingą pagalbą nustatant reikšmingo vėžio riziką moderniais medicinos metodais.

 

Specialistų patyrimas ir aukštos technologijos 

 

Įmonėje „Diagnolita“ dirba profesionalių darbuotojų komanda, kuri tyrimuose naudoja inovatyvias technologijas. Kasdienis kūrybinis darbas lemia sėkmingą įmonės veiklos vystymą kuriant inovatyvias diagnostikos technologijas, kurios gerokai palengvina prostatos vėžio diagnostikos procesus. Metas atsikvėpti ir pasidžiaugti modernių technologijų teikiamomis galimybėmis – prostatos vėžys tampa vis lengviau nustatomas ir gydomas.

 

Kodėl svarbu pasitikrinti?

 

Prostatos vėžys pirminėse stadijose nėra taip lengvai pastebimas, kadangi nekyla jokių ryškesnių simptomų. Simptomai išryškėja tik vėlesnėse stadijose, kuomet gydymas tampa labiau komplikuotas. Dar daugiau problemų kyla vėžiui išplitus į kitus organus po kūno audinius. Todėl visiems vyrams, nepriklausomai nuo to, ar patiriami kokie nors ligos požymiai, ar ne, pravartu periodiškai pasitikrinti savo sveikatą.

 

Efektyvus prostatos vėžio diagnozavimas

 

Įmonė „Diagnolita“ siūlo specialų diagnostikos testą, sukurtą naudojant inovatyvias technologijas. Šis neinvazinis metodas leidžia gydytojams kartu su pacientais apsispręsti dėl biopsijos būtinumo. O tai įgalina diagnozuoti prostatos vėžį kur kas tiksliau ir efektyviau. Pacientai gali išvengti invazinių procedūrų sukeliamų komplikacijų. Laiku diagnozuotas vėžys – tai didesnė pasveikimo galimybė.

Įveikime prostatos vėžį

Mūsų siūlomas prostatos vėžio biožymenų testas yra gera priemonė padedanti diagnozuoti vėžį ankstyvojoje stadijoje, kuomet žymesni simptomai dar kol kas nepastebimi.

Testo didžiausia pridėtinė vertė yra tiems vyrams, kurių PSA kraujyje yra nuo 2 iki 10 ng/ml. Būtent esant tokioms PSA vertėms papildomus šlapimo testus rekomenduoja Europos Urologų Asociacija prostatos vėžio rizikai vertinti.

0