Prostatos vėžio simptomai

Norint tinkamai diagnozuoti prostatos vėžį, svarbu žinoti, kokie yra prostatos vėžio požymiai. Diagnozę gerokai apsunkina tai, kad pirminėse stadijose prostatos vėžio simptomai gali likti nepastebėti, kadangi nepasireiškia jokios žymesnės sveikatos problemos. Laikui bėgant, liga nepastebimai pereina į vėlesnes stadijas ir ima plisti organizme, todėl gydymas tampa kur kas sudėtingesnis. Dėl šios priežasties, būtina diagnozuoti prostatos vėžį kaip įmanoma anksčiau. Tai puikiai padės padaryti inovatyvūs, neinvaziniai diagnozavimo metodai.

Ligos simptomai

 

Prostatos vėžiu dažniausiai serga vyresnio amžiaus vyrai, tai yra vienas iš dažniausiai pasaulyje pasitaikančių onkologinių susirgimų. Kaip jau buvo minėta, prostatos vėžio požymiai pradžioje nepastebimi, tačiau vėlesnėse stadijose tampa vis ryškesni. Tai dažnas šlapinimasis, kuris būna nemalonus ir skausmingas, šlapime kartais aptinkami kraujo pėdsakai.

Prostatos vėžiui išplitus, gali pasireikšti skausmai kitose kūno dalyse: nugaroje, dubens srityje, klubuose. Šie nemalonūs prostatos vėžio simptomai sukelia dar daugiau problemų ir nepatogumų, kurių būtų galima išvengti. Inovatyvūs diagnozavimo metodai visuomet ateis į pagalbą, kai jos labiausiai reikia. Laiku nustačius simptomus, lengviau užkirsti ligai kelią ir parinkti esamai stadijai efektyviausią gydymą.

Patikimas simptomų diagnozavimas

 

Siekiame, kad pasireiškus prostatos vėžio simptomams liga būtų nustatyta greitai ir efektyviai dar ankstyvojoje stadijoje. Mūsų patyrusių specialistų komanda dirba su inovatyviomis medicinos technologijomis ir gali pasiūlyti patikimą prostatos vėžio biožymenų patikros testą. Šis testas yra neinvazinis ir nesukelia šalutinių veiksnių pacientui, o gydytojams gali padėti diagnozuoti prostatos vėžį kur kas tiksliau ir patikimiau. Tinkamai diagnozavus ligą, parenkamas optimalus gydymas, todėl profesionalus prostatos vėžio diagnozavimas turi didelę reikšmę ligos įveikimo šansams padidinti.

Naudojantis moderniomis medicinos technologijomis prostatos vėžio požymiai gali būti nustatyti kur kas lengviau. Įveikite prostatos vėžį ir jo sukeltus simptomus!