UAB „Diagnolita“ kuria precizinės neinvazinės vėžio diagnostikos testą

ES paramos paveikslas

UAB „Diagnolita“ kuria precizinės neinvazinės vėžio diagnostikos testą

 

UAB „Diagnolita“ vykdo projektą „Precizinė neinvazinė vėžio diagnostika“, projekto kodas Nr. J05-LVPA-K-04-0033. Projektas bendrai finansuojamas iš Europos Sąjungos lėšų pagal veiksmų programos 1 prioriteto „Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas“ priemonės Nr. J05-LVPA-K-04 „Intelektas. Bendri mokslo – verslo projektai“. Projekto vertė 728277,22 Eur. Gautas 418381,34 Eur finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo.

UAB „Diagnolita“ tikslas –sukurti neinvazinį, daugybinės genų raiškos analizės metodu (genų raiškos panelėmis) pagrįstą prostatos vėžio diagnostikos testą, kurio pagalba būtų galima ne tik diagnozuoti vėžį, bet ir prognozuoti jo vystymąsi: nustatyti jo tipą, parinkti tinkamą gydymą.

Tokio diagnostikos testo dėka būtų galima mažinti nereikalingų invazinių biopsijų, kurios dažnai sukelia komplikacijas, skaičių.

UAB „Diagnolita“ yra įmonė startuolė kurianti inovatyvios molekulinės diagnostikos testus ir teikianti modernios diagnostikos paslaugas. Siekiama sukurti neinvazinius diagnostikos testus, skirtus precizinei onkologinių ligų diagnostikai.

No Comments

Post A Comment

0